fbpx

Nasze usługi

Aplikacje dedykowane

To zaawansowane rozwiązania, które powstają w celu rozwiązania określonych problemów naszych klientów.

Aplikacje webowe

Dzięki dostępności za pomocą przeglądarki Twoi pracownicy mogą mieć dostęp do systemu zawsze i wszędzie.

Systemy klasy CRM/ERP

Zarządzaj procesami, sprzedażą i komunikacją z klientem oraz wewnątrz własnej organizacji stosując rozwiązanie szyte na miarę. 

Aplikacje mobilne

Tworzymy profesjonalne rozwiązania na urządzenia mobilne z systemami Android i iOS

Integracja

Nasze rozwiązania są najczęściej zintegrowane z innymi rozwiązaniami – w zależności od potrzeb klienta. Najczęściej są to systemy ERP, CRM, systemy księgowe czy magazynowe.

Konsultacje

Analizujemy cele biznesowe i pomagamy ustalić strategię działania. Wspólnie z klientem określamy funkcjonalność i wymagania względem tworzonego rozwiązania.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Nie. Wspólnie z Tobą opracujemy założenia projektu, pomożemy określić funkcjonalność i dobierzemy konkretne rozwiązania technologiczne.

Stworzenie idealnego rozwiązania wymaga intensywnej komunikacji. W tym celu stosujemy takie narzędzia jak Jira czy Trello. Jeśli masz inny pomysł, nie ma problemu – jesteśmy elastyczni.

Dobór odpowiedniej metodyki prowadzenia projektu zależy od wymagań klienta, a co za tym idzie wielkości i złożoności projektu oraz terminu realizacji. Najczęściej stosujemy Scrum oraz Waterfall, ale nie obce są nam XP, FDD czy ASD.

Wykorzystywane przez nas technologie i rozwiązania to między innymi: .Net, .Net Core, C#, JS, Bootstrap, React.JS, Angular, MySQL, MsSQL, PostgreSQL, Docker, Microsoft Azure, AWS, Google Cloud

W trakcie pierwszego spotkania chcielibyśmy omówić Twoje cele oraz wymagania. Zastanów się, jakie problemy chcesz rozwiązać, spróbuj określić najbardziej kluczowe wymagania oraz potrzeby w zakresie integracji z innymi narzędziami z których korzystasz.

Cena jest najczęściej wypadkową dwóch czynników: wielkości zespołu oraz stopnia złożoności projektu, co przekłada się na czas poświęcony na stworzenie rozwiązania. Nasi stali klienci mogą liczyć na preferencyjne stawki.